top of page
IMG_4789_edited.jpg

Kwiaty dla firm ー DR BLOOM

​My, utalentowany i kreatywny zespół DR BLOOM, jesteśmy dumni z projektowania oszałamiających i budzących podziw kwietnych realizacji. Nasz oddany personel jest tutaj, aby pomóc Ci w zaspokojeniu Twoich kwiatowych potrzeb, od cotygodniowych instalacji, dekoracji świątecznych, po kameralne kolacje, scenografie, sesje zdjęciowe, zdjęcia produktowe i nie tylko.

 

Dostarczane przez nas kwiaty, są trwałe i pracują tak samo ciężko, jak nasi klienci, w biurach, hotelach, restauracjach, sklepach, domach kultury. Używamy sezonowych kwiatów i świeżej zieleni, w kolorach, stylach i wazonach, które uzupełniają tożsamość marki, osobowość i przestrzeń.

 

Kwiaty bezpośrednio oddziałują na wizerunek Twojej firmy i postrzeganie jej przez klientów. Zwracają uwagę na dbałość o każdy szczegół, który świadczy o profesjonalizmie i kompleksowości Twojej firmy.
Kwiaty pomogą Ci stworzyć estetyczną i komfortową przestrzeń w Twojej firmie.

Jeśli otwierasz drzwi swej firmy o świcie, Twoje wazony będą na miejscu kilka godzin przed wejściem pierwszego klienta. A jeśli pracujecie nocą, to też nie jest problem. Dopasowujemy się do Twoich godzin pracy.

 

Skontaktuj się z nami, aby omówić swoje potrzeby i zarezerwować nasze usługi.

Zaufali nam między innymi ー

Audi, BMW Inchape Polska, Central cafe, Centrum Historii Zajezdnia, Commerce Transformation Days, Credit Agricole Gala ASów, Film studio CeTA, Dental Corner, Domek nad fosą, Elementy wear, Exclusive World Aparthotel, Harper kawiarnia, Iggy Pizza, Kino Nowe Horyzonty, Kocharz, Narodowy Kongres Wodny, KRVN Bar, Kwietnywoz.pl, Maniewski.pl, Meli Melum, Mood Scent Bar, Odderside, Ogród Botaniczny UWR, OP ENHEIM, Paloma Cofee, Pizza Si, Porsche, Radisson hotels, Rozrusznik cafe, Skoda, Star products creators, TOVA Fashion, Twoja Ferajna, Villa Elise Park Pension, Volkswagen, Zenka cafe, Zieta Studio

Dla Firm: About
bottom of page